Байерн би Сити в последната минута (резултати от 1 кръг в сряда)

Байерн би Сити в последната минута (резултати от 1 кръг в сряда) | StandartNews.com

Отменят редовен гол на Георги Миланов в Рим

Мюнхен. Байерн Мюнхен победи Манчестър Сити с 1:0 в 90-ата минута в мач от първия кръг на груповата фаза на Шампионската лига. Попадението за германците отбеляза Жером Боатенг в последния момент, въпреки че шампионите на Германия доминираха през целия мач.

В другия мач от Група Е Рома разби ЦСКА Москва с 5:1. Българският национал Георги Милан изигра цял мач за гостите, като дори му бе отменен редовен гол в края на двубоя. Миланов получи топката на границата на наказателното поле, след което стреля, топката се удари в напречната греда, след което тупна зад голлинията с целия си обем. Това показаха и телевизионните повторения. Въпреки това голът не бе зачетен.