Иртиш води Левски след първото полувреме

Иртиш води Левски след първото полувреме | StandartNews.com

Павлодар. След първото полувреме отборът на Иртиш води с 2:0 Левски в мач реванш от първия квалификационен кръг на Лига Европа. Домакините от Павлодар, в лицетпо на Камолидин Мурзоев успяха да отбележат още в 6-ата минута на двубоя. Улугбек Бакаев бе точен в 12-ата минута от дузпа, а Даниел Димов бе изгонен при нарушението за 11-метровия наказателен удар. След този резултат задачата на българите става все по-сложна.

Мачът започна на стадион „Централни"  в 16:00 часа българско време.

Рефер на двубоя е австриецът Александер Харкам.

Съставите на двата отбора са:

Иртиш Павлодар: 33. Котляр, 3. Чернишов, 5. Говедарица, 8. Кулибали, 15. Шомко, 25. Кучера, 11. Иванов (к), 77. Мухутдимов, 10. Бакаев, 14. Юрин, 87. Мурзоев

Резерви: 1. Джоджо, 2. Кожабайев, 6. Чичулин, 7. Шабалин, 13. Аяганов, 9. Струков, 24. Бегалин

Старши треньор: Талгат Байсуфинов

Левски: 23. Илиев, 2. Мюлдер, 6. Старокин, 25. Д.Димов, 13. Везалов, 4. Ангелов (к), 7. Лопес, 16. Рамос, 11. Родригес, 75. Бру, 9. Силва

Резерви: 89. Иванов, 35. П.Димов, 10. Вутов, 45. Гаджев, 77. Велев, 19. Де Карвальо, 22. Йорданов