Викове "оставка" на "Армията"

Викове "оставка" на "Армията" | StandartNews.com

Нова драма с "ЦСКА-София"! След 2-те поредни загуби неотдавна, "червените" отново си позволиха да стъпят накриво, и то на "Българска армия" срещу дебютанта в елита "Верея" за 1:1. Пред погледа на унилия Гриша Ганчев домакините непростимо пропуснаха да се изравнят с "Черно море" на 3-ото място.

"ЦСКА-София" започна на педали и логично Петрус Бумал завърши успешно красива комбинация още в 8-ата минута. След което започнаха пропуските и малшансът. Рубен Пинто тресна гредата, Густаво Кулма подари голова ситуация на вратаря Иван Караджов, а съдията Георги Давидов не уважи претенциите на домакините за дузпа. За капак Симао се контузи неприятно и беше сменен. А в 65-ата минута Момчил Цветанов използва подарък на вратаря Георги Китанов и изравни.

Натискът на ЦСКА докрая доведе до удар на Кулма, облизал гредата. Добрата новина - Едуард Йорданеску върна в състава пренебрегвания Борис Галчев, влязъл като резерва вместо Симао.

Мачът завърши с възгласи на публиката за оставка.