С мисъл за Купата "Левски" би Марек в Дупница

С мисъл за Купата "Левски" би Марек в Дупница | StandartNews.com

"Левски" победи Марек с 3:1 в мач от 27-ия кръг на "А" група, игран на стадион "Бончук".

В Дупница старши треньорът на "сините" Стойчо Стоев даде почивка на повечето си титуляри, тъй като предстои реванша срещу с "Лудогорец" от полуфиналите за Купата на България в сряда.

Лукаш Гикиевич бе точен в 29-та минута след центриране на Радослав Цонев, а малко преди това попадение на "сините" бе отменено заради отсъдена засада. Домакините изравниха точно преди почивката с попадение на резервата Димитър Димитров.

В 63-та минута Луис Педро изведе гостите напред, а в 84-та Боби Цонев оформи крайното 3:1 след точно изпълнение от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Лукаш Гикиевич.

В таблицата "Левски" заема 7-мо място с 44 точки, докато Марек остава на предпоследен със 17.