На ЖИВО: Лудогорец докосва историята

На ЖИВО: Лудогорец докосва историята  | StandartNews.com

Лудогорец води на ПСЖ с 2:1 на „Парк де Пренс".

Лудогорец си върна лидерството в мача. Кафу отне една топка и напредна. След това той подаде на Вандерсон, който опъна за втори път мрежата на французите.

В 61-ата минута Единсон Кавани изравни с красива задна ножица.

Върджил Мисиджан реализира с глава в 15-ата минута след центриране на Натанаел. 1:0 за Лудогорец.

Това е последният мач на българския шампион в груповата фаза на Шампионската лига. За съжаление, „орлите" не могат да продължат напред в турнира, но са много близко до историческо за родния футбол постижение – да завършат на трето място в своята група.

След първото полувреме "орлите" продължават да водят в резултата! Страхотна игра на Лудогорец.

В 30 минута на "Парк де Пренс" се чу мощно "Българи юнаци".

Мачът започна с минута мълчание в памет на жертвите от самолетната катастрофа в Колумбия, при която загина почти целия отбор на бразилския "Чапекоензе".

По същото време пък Арсенал води с 4:0 при гостуването си на Базел. Това означава, че дори българският шампион да допусне обрат, ако англичаните не изпуснат преднината си, то Лудогорец ще играе в Лига Европа напролет.