Лоузейро направи повторен дебют в Берое

Лоузейро направи повторен дебют в Берое | StandartNews.com

Повторен дебют с фланелката на „Берое" направи португалският футболист Алберто Лоузейро. Халфът, носител на Купата на България със старозагорския тим, .се появи през второто полувреме на днешния мач с Марек в Дупница. Повече от година и половина той се възстановяваше в родината си от тежка травма - скъсани кръстни връзки. Селекционерът Петър Хубчев и треньорският щаб ще преценят състоянието му и дали го привлекат отново в състава.

Срещата с дупнишкия отбор завърши очаквано 3:1 за Берое, като три от 4-те гола паднаха през първата част. На два пъти се разписа Селим Керкар – в 19-ата и 43-ата минута. В 39-та минута един гол за домакините върна Павел Петков. Крайният резултата оформи 3:1 в 82-ата минута Станислав Костов.

С тази контрола Берое приключи мини-лагерът, който проведе през тази седмица в Мелник.