"Локо" Сф смълча "Армията", зае второто място в А група

"Локо" Сф смълча "Армията", зае второто място в А група | StandartNews.com

"Локомотив" София победи с 1:0 ЦСКА на "Българска армия" в двубой от 26-ия кръг на А група. С успеха си "железничарите" изместиха "червените" във временното класиране и вече са на 2-оро място с 47 точки. "Армейците' останаха 3-и с 46 точки.

Старши треньорът на ЦСКА Галин Иванов излезе със схема, в която двама юноши на "червените" започнаха като титуляри. Именно юноша на ЦСКА пък вкара единственото попадение в срещата. Владислав Романов в 71-ата минута с хубав диагонален удар не остави шанс на Анатоли Господинов за 1:0 в полза на гостите.

Домакините имаха претенции за дузпа в средата на първото полувреме. В 26-ата минута при единоборство с Александър Бранков Стефан Николич падна в наказателното, но избраният с жребий малко преди мача главен съдия Вихрен Манев не даде 11-метров наказателен удар. На повторенията се вижда, че Николич преди това поема топката с ръка.