"Левски" размаза Хасково в мач от "А" група

"Левски" размаза Хасково в мач от "А" група | StandartNews.com

Хасково. "Левски" победи като гост с 4:1 Хасково в мач от деветия кръг на „А" група. Голмайстори за гостите от София в първото полувреме бяха Луис Педро и Валери Домовчийски.

Две грешки на вратаря Пейков позволиха на Левски да поведе с 2:0 още през първото полувреме с попадения на Луис Педро и Валери Домовчийски.

"Левски" продължи с ударите като в рамките на две минути във втората част точни бяха Гаджев и Аниете.

В последните минути Аймен Белаид се изпроси червен картон като фаулира Хубенов в наказателното поле и Емил Ангелов бе точен от бялата точка.

С тази победа "Левски" се изкачи на трето място в А група заедно с "Литекс" като изостава с една точка от ЦСКА и има преднина от точка пред "Лудогорец" и "Берое".