"Левски" продължава без загуба, 16-годишен с дебют

"Левски" продължава без загуба, 16-годишен с дебют | StandartNews.com

"Левски и "Домжале" завършиха 1:1 в контролна среща от лагера в Турция. Левски откри още във втората минута на контролата, която "сините" играят в Турция. "Домжале" изравни в началото на второто полувреме. На вратата на гранда от София, застана 16-годишният Димитър Шейтанов, а сред избраниците на Стойчо Стоев са още бяха младоците Галин Ташев, Атанас Кабов и Мики Орачев. Атаката на Левски водеше новото попълнение Венцислав Христов.

Георги Костадинов беше на правилното място и откри за "сините". Венци Христов от границата нанаказателното поле подаде към Костадинов, който стреля в долния ляв ъгъл и откри резултата. В 47-ата минута на срещата Домжале успя да изравни резултата с попадение на Трайковски, който не остави шансове на влезлия на почивката Любенов.