Ивайло Петев награди шампиона на „Лъвчетата“

Ивайло Петев награди шампиона на „Лъвчетата“ | StandartNews.com

Националният селекционер Ивайло Петев връчи купата и златните медали на шампиона на 14-ия турнир на ДФК „Лъвчетата". Отборът на 79 ОДЗ с треньор Ивайло Пешаров спечели надпреварата в Зимния дворец на спорта. Треньорът на младежките национали Антони Здравков награди децата на 51 ОДЗ, които загубиха финала с 0:3. На трето място завърши отборът на 66 ОДЗ, който получи купа от бившия вратар на ЦСКА Ивайло Петров .

Тримата връчиха и индивидуалните награди за голмайстор (Владислав Марковски-92 ЦДГ), най-полезен състезател (Самуел Георгиев-51 ОДЗ) и най-добър вратар (Максим Тодоров-79 ОДЗ), а след това не отказаха снимка на нито едно дете. Специален приз получи Стефания Александрова (51 ОДЗ) - първото момиче, играло на финалите на турнира, който се проведе с помощта на "Еврофутбол", „АРОН" ЕООД, „Суитлайф" ЕООД, „Браво" и „Ком", както и с подкрепата на Столична община, БФС и Академика 2011.