"Черно море" удари лошо "Локо" в Пловдив

Публиката на "Локо" нямаше поводи за радост днес

"Черно море" удари лошо "Локо" в Пловдив | StandartNews.com

"Черно море" изненада 3:1 "Локомотив" на калния терен на „Лаута" и влетя в топ 5 на „А" група. Варненци спрях серията от шест домакински победи на „черно-белите".

Домакините, които бяха осакатени откъм контузии, пропускаха преди почивката, докато гостите показаха уникална ефективност. "Черно море" се оттегли с два гола аванс, вкарани от Курьор и Бурабия.

Зоран Балдовалиев намали в 57-ата минута, а "Локомотив" получи още по-голям импулс след два бързи жълти картона на Стефан Станчев. Но вместо да изравнята „смърфовете" и те получиха трети гол в добавеното време, дело на Бурабия от дузпа.

"Черно море" спечели седмата си победа и се изкачи на петото място с актив от 24 точки, с две повече от "Славия", който утре гостува на Левски, и с три повече от "Локо" (Пд).