"Черно море" надви "Славия"

"Черно море" надви "Славия" | StandartNews.com

"Черно море" победи като гост "Славия" с 3:1 на стадиона в "Овча купел". Двубоят бе от девети плейофен кръг на втората шестица във футболното първенство.

Първото попадение на гостите дойде в 7-ата минута, когато Бакари засече топката с глава във вратата на Марио Кирев, след центриране на Себастиан Ернандес.

Иван Коконов удвои резултата за "Черно море" в 14-ата минута - след контраатака с Бакари.

В 27-ата имаше греда за "Славия" след удар на Жереми Манзоро. Шест минути по-късно той можеше да вкара гол, но топката мина край вратата на "Черно море".

Себастиан Ернандес пропусна шанс за попадение в 35-ата минута.

Двата отбора играха равностойно през второто полувреме."Славия" остана с десет души на терена на 55-ата минута. Тогава Марио Кирев получи директен червен картон след груб фаул срещу Бакари и бе заменен принудително.

Жереми Манзоро намали резултата на 1:2 в края на редовното време.

Матиас Курьор оформи крайното 3:1 за "Черно море" в първата минута на добавеното време.