Берое спря полета на "орлите"

Берое спря полета на "орлите" | StandartNews.com

Разград. Шампионът Лудогорец и Берое завършиха 1:1 в Разград в среща от седмия кръг на А група. Двата отбора изиграха равностоен мач с много положения и пред двете врати.

Юнес Хамза пропусна дузпа, а Александър Барт донесе точката на Лудогорец. Преди това Керкар беше точен за Берое.

В 6-та минута Върджил Мисиджан проби по левия фланг, но Михаел Ковачевич го фаулира и главният арбитър отсъди спорен 11-метров наказателен удар. Зад топката застана Юнес Хамза, но ударът му беше избит от вратаря Благой Макенджиев.

В 22-ата минута гостите от Стара Загора откриха резултата. Елиаш пусна чудесен пас в коридор към Керкар, който преодоля Владислав Стоянов.

В 68-ата минута Марселиньо центрира от фаул, а Александър Барт с с глава направи резултата 1:1.

Двата тима събраха по 12 точки и са съседи в класирането. Лудогорец е на четвърто място, а веднага след шампионите е Берое.