Шофьор без книжка уби дете навръх ЧРД Маскиран гепи оборота на "Петрол" Строител се преби в асансьорна шахта Цитрусите поскъпват, доматите поевтиняват

DJ Дамян и моделки на лед край морето Swarovski и Oxette показват най-новите си колекции  

 
четвъртък, 24 юли 2008

Варна

Уникално модно дефиле с кънки на пързалката в Мол Варна, вместо на традиционния подиум, организират в петък вечерта домакините от най-големия търговски център край морето. Грандиозното прет-а-порте ще се води от варненския шоумен DJ Дамян.

Два дни преди началото на модната фиеста „Морски блясък”, поканените за дефилето култови модели, започват тренировки на своите умения за нетрадиционното ревю на пързалката в търговския център. За доброто им представяне ще помогнат и съветите на специално ангажиран професионален кънки инструктор.

На леда ще бъде презентирана специална селекция на бански костюми от осем утвърдени световни модни марки, сред които Triumph, Reflections, Skiny, 7 seconds, Golden Point, Dagi, Seven Hill и Cesar&Cleopatra. Гостите на модното събитие ще могат да видят и най-актуалните за този летен сезон слънчеви очила, подбрани от последните колекции на световноизвестни дизайнери. Във втората част на дефилето ще заблестят модели от най-новите колекции бижута на Swarovski и Oxette, както и атрактивни предложения от Classic, Scarabey и LUX Gold & Diamond.

Добромир Радушев
 

Преглеждания:
1273
Коментари:
0
Последни новини Популярни новини