Мъж уби приятел с Калашников след запой Почина журналистът Борислав Джамджиев САЩ: Корупцията още се шири в България Банкнота от $ 1 млн. спипаха на летище София

Пияно семейство преспа в изтрезвителя  

 
сряда, 18 ноември 2009

Русе

Пияна двойка преспа семейно в русенския изтрезвител след скандал в магазин за алкохол в бл. "Вяра" на ул. "Бозвели", съобщиха вчера от ОДМВР.

44-годишният мъж и 34-годишната му жена били на купон и малко преди полунощ решили да си допият. Те влезли в магазина да си купят някоя бутилка. Изведнъж двамата се скарали и мъжът шамаросал нежната му половинка, която се врътнала и излязла навън. Тя тръшнала толкова силно вратата, че счупила стъклото на витрината.

Изумената продавачка извикала полиция и пристигналият мотопатрул прибрал семейството да преспи в изтрезвителя. Разрушителите отнесли и актове по Указа за борба с дребното хулиганство.

Цветелина Терзиева

Преглеждания:
476
Коментари:
0
Последни новини Популярни новини