|
Информационна агенция
standartnews.com |
събота, 21 ноември 2009 |
| Тийнейджър уби мъж в дома му | Боб Марли е най-богатата мъртва знаменитост | 8 пострадаха след взрив и пожар във ВХТИ Бургас | Кърджали на косъм от взрив |
Военният автоджамбазин остава в ареста
София
Софийският военно окръжен съд остави в ареста сержант Мирослав Веселинов, който е обвинен, че е участвал в организирана престъпна група за крадене на луксозни коли.
Както АСН съобщи във вторник група от петима автоджамбази бе задържана при спецакция на полицията на столичния бул. "Витоша". Те бяха спипани с откраднато БМВ на Министерството на финансите.
Съдът прецени, че са налице предпоставките за налагане на най-тежката мярка за неотклонение "задържане под стража".
Защитата на Веселинов обяви, че определението може да бъде обжалвано в 3-дневен срок, като при жалба Военно апелативния съд ще заседава на 12 ноември от 9 часа.
Предстои гледането на мярката на Асен Колев - Хастара, сочен за организатор на групата. След това ще се гледат мерките и на останалите двама членове на групата - полицаи от 4-то РУ на МВР в София.
АСН
Още от Бизнес
21.11.2009 Бирник запорира сметките на Карлово
21.11.2009 Американски консорциум дава 2-2,5 млрд за Волво
21.11.2009 Държава и бизнес борят сивия сектор в дърводобива
21.11.2009 Желева кани американци за "Белене"
21.11.2009 Фермери протестираха за повече пари
21.11.2009 Цигарите започнаха да поскъпват
21.11.2009 Трайков: Готови сме за газова криза
21.11.2009 ЕК ни реже 2 тона от калкана
20.11.2009 Дянков остави Първанов без пукната пара
20.11.2009 Митничари и данъчни погват алкохолните босове
Всички от Бизнес