|
Информационна агенция
standartnews.com |
събота, 21 ноември 2009 |
| БОРИКА предупреждава: Фалшиви съобщения от наше име | Ракета падна при нашите в Кандахар | Млада майка се простреля в тоалетната | ИЗДИРВАТ 16-ГОДИШНА В БУРГАС |
Бойко погна новините на турски Цинично е твърдението за постния бюджет, казва премиерът
София
Премиерът Бойко Борисов погна новините на турски език. Поръчал съм социологическо изследване за това колко процента от българите ги одобряват. Резултатите ще представя на СЕМ като регулаторен орган, заяви премиерът при откриването на нов нюзрум в Българската национална телевизия.
Борисов се изказа остро и относно критиките на опозицията за бюджет 2010. Цинично е да се твърди, че бюджетът е постен. Като са изгребали блажното, това е останало. И на неговата база ще се опитаме да просъществуваме. На всички им е ясно, че няма повече пари. Никой в България не си мисли, че аз някъде ги закътвам, заяви още той.
Премиерът си тръгна от БНТ като собственик на първия почетен знак "50 години БНТ". Той сподели пред журналистите от националната медия и кой е въпросът, който нито един журналист не му е задавал - как поддържа прическата си.
"Нали всеки ден откривам по много неща, та попа като ме ръси с китка по главата, и тя покарва", поясни Борисов.
Теодора Йолчева
Още от Общество
20.11.2009 Общините се договориха с премиера
20.11.2009 МВР охранява рожден ден на кмет в "Монтерей"
20.11.2009 Кметовете равнис по Бойко за «Постна Коледа»
20.11.2009 Европа ни съди за боклука
20.11.2009 Лавки отнесоха глоби за чипс
20.11.2009 20 кила бижутерия конфискуваха на Летище София
20.11.2009 БОРИКА предупреждава: Фалшиви съобщения от наше име
20.11.2009 Запор на имущество за 2.3 млн на Любо Пенев
20.11.2009 Ракета падна при нашите в Кандахар
20.11.2009 5 лева на час за съдебните доктори
Всички от Общество