|
Информационна агенция
standartnews.com |
четвъртък, 18 март 2010 |
| Иван и Андрей обясняват за стенограмата | "Ер Франс" и "Бритиш еъруейз" започват стачки | Facebook изпревари по посещения Google | Финансите: Ужасяващите мерки не са истина |
Левицата писа "две" на ГЕРБ Държавата била царство на пиара
София
ПГ на Коалиция за България не може да постави друга, освен слаба оценка, на първите 100 дни от управлението на ГЕРБ. Това се казва в декларация на левицата, прочетена от трибуната на Народното събрание от Ангел Найденов.
Озадачаващ е фактът, че в залата не присъства министър-председателят, не чуваме изявления от страна на мнозинството и подкрепящите партии, добави той. Найденов отбеляза, че става дума за управление, което е натоварено с големи очаквания, с обещано европейско развитие на България.
Преди дни премиерът Бойко Борисов постави оценка "5" за стоте дни на кабинета, като посочи, че би писал на министрите си и шестица, но новото правителство се забавило с месец заради неработещите институции в Брюксел през лятото.
Според левицата през първите 100 дни основно е било говоренето. Държавата се превърнала в царство на пиара, на думите - разрешени и забранени.
В рамките на тези дни са преобладавали лъжите, търсенето на политически реваншизъм, смятат от левицата.
Времето на говоренето изтече, заяви Найденов. ПГ на КБ нямада се спре да се противопоставя и опровергава всичко, което се изсипва срещу БСП и участието на наши представители в тройната
коалиция, заяви той.
Според Найденов управлението не е да направиш една малка постна пица, а политика, подкрепа с кауза и реални действия.
АСН
Още от Политика
17.03.2010 Полицаите с отделен митинг
17.03.2010 400 млн. лева от касата потънали
17.03.2010 Военни от Сливен пропушиха масово
17.03.2010 Овчаров с гипс заради операция
17.03.2010 Спипаха партиен лидер с бял прах
17.03.2010 Обявиха още 57 МВР-служители, докладвали и на ДС
17.03.2010 Петър Стоянов: В България се води провинциален дебат
17.03.2010 Министър Цветанов излиза на протест с полицаите
17.03.2010 Цветанов иска по-малък ВСС
17.03.2010 Костов: Мерките няма да се приемат
Всички от Политика