Нашенец продава цяр менте за СПИН Пламнал кабел паникьоса Благоевград Шофьор без книжка уби дете навръх ЧРД Маскиран гепи оборота на "Петрол"

Таки излязъл в пенсия МВР му знае наследника, но не коментира  

 
четвъртък, 29 октомври 2009

София

Соченият за кокаинов бос Христофорос Аманатидис – Таки излиза в пенсия. Това съобщи шефът на ГДБОП Станимир Флоров. Той потвърди, че Таки се оттегля от бизнеса с белия прах.
Знаем кой го замества временно и кой ще го наследи, категоричен бе Флоров.
   
Полицията е разбила сериозен наркоканал за Западна Европа, заявиха днес вътрешният министър Цветан Цветанов и главният комисар Калин Георгиев. Задържани са 40 кг хероин на стойност около 1,2 милиона евро след получена информация за пренасянето на 2 сака с дрога през границата с Турция. Те били засечени от митничарите, но оставени да циркулират из страната, за да могат спецченгетата да стигнат до тартора на групата.

Така били заловени баща и син в софийското село Поповица, а малко по-късно белезниците щракнали и за 42-годишния организатор на наркосхемата.

МВР се е справило с производството на амфетамини на територията на страната ни, заяви шефът на ГДБОП. В България вече няма лаборатория за производство на анфетамини, те се произвеждат в бивша Югославия, категоричен бе Флоров.

Десислава Георгиева

Преглеждания:
2946
Коментари:
2
Последни новини Популярни новини