|
Информационна агенция
standartnews.com |
събота, 21 ноември 2009 |
| Тийнейджър уби мъж в дома му | Боб Марли е най-богатата мъртва знаменитост | 8 пострадаха след взрив и пожар във ВХТИ Бургас | Кърджали на косъм от взрив |
Летният театър във Варна тесен за "Boney M"
Варна
Летният театър във Варна се оказа тесен, за да побере всички почитатели на култовата група "Boney M". Хиляди изпълнени с носталгия почитатели на диското от 70-те години, изслушаха любимите си песни извън театъра, в който Мейзи Уилямс и новите попълнения в групата вилняха на воля с варненци.
Любимите в миналото по цял свят парчета "Rasputin", "Daddy Cool", "Ma Baker", Brown Girl in the Ring", "Sunny" и други изправиха публиката на крака.
Липсата на пространство не успя да спре най-темпераментните, които танцуваха през целия концерт. Групата тотално спечели сърцата на хората, като покани децата на сцената и пя и танцува заедно с тях.
Добромир Радушев
Още от Култура
21.11.2009 "Дзифт" и Мила на фест в Салерно
20.11.2009 Играят благотворително за Велко в Стара Загора
20.11.2009 Родният Златоград награждава Виктор Калев
20.11.2009 Возят учениците без пари до гробница
19.11.2009 Почина съпругата на Кристо Явашев Жан-Клод
19.11.2009 Фандъкова и Нанев осигуриха парите за Велко
19.11.2009 Актьори от Кърджали подпомагат лечението на Велко Кънев
19.11.2009 Вежди призова театрите да играят за Велко
19.11.2009 Богатите боляри пръскали пари за циркаджии
19.11.2009 WWF спасява Ивановските църкви от наводнения
Всички от Култура